Doprava a platba

Osobní odběr zboží na pobočce:

Zboží si kupující může osobně vyzvednout na všech provozovnách Vína a Destiláty. Konkrétní pobočku si zákazník volí při procesu objednání.

Ostrava Poruba

  • Opavská 1140/40 (vedle klientského centra Poda)

Ostrava Hrabůvka

  • Mjr. Nováka 1392/1a (poblíž restaurace Šatlava)
  • Tlapákova 1386/7 (v areálu pivnice Školka)

Rozvoz po Ostravě:

Při nákupu nad 5000Kč, je rozvoz po Ostravě a do vzdálenosti 20 km od Ostravy zdarma.

Způsob platby:

Převodem na účet, cena 0 Kč (po obdržení objednávky zašleme fakturu s údaji potřebnými k převodu). Při vyzvednutí zboží budete vyzváni k prokázání totožnosti.

Platba v hotovosti

cena 0 Kč

Zásilkovna:

Zásilkovna.cz je síť nezávislých výdejních míst Z-point v ČR a SR. Aktuální seznam měst a obcí, kde si můžete zásilku vyzvednout naleznete zde:http://www.zasilkovna.cz/kontakty-na-pobocky 

Touto dopravou je možné zavážet zásilky do 5 kg (cca 3 lahve). Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě předání zboží. Maximální hodnota dobírky je 10.000 Kč.
Cena dopravy Zásilkovna.cz v rámci ČR je 79,- Kč vč. DPH, plus doběrečné  25 Kč vč. DPH

Cena dopravy Zásilkovna.cz na Slovensko  je 99,- Kč vč. DPH, plus doběrečné 25 Kč vč. DPH.  Polsko je 129,- Kč vč. DPH, plus doběrečné 25 Kč vč. DPH

Uloženka:

Ulozenka.cz je síť výdejních míst v ČR a SR. Aktuální seznam měst a obcí, kde si můžete zásilku vyzvednout naleznete zde: http://www.ulozenka.cz/vydejni-a-podaci-mista

Touto dopravou je možné zavážet zásilky do 20 kg. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě předání zboží. Maximální hodnota dobírky je 10.000 Kč.

 Cena dopravy Ulozenka.cz pro ČR je 99,- Kč,vč. DPH Doběrečné činí 25,- Kč vč. DPH

Česká pošta:

  • Doručení do 48 hodin od podání.
  • Česká pošta - obchodní balík: 129,- Kč vč. DPH Dobírka - Česká pošta .........+25,- Kč vč. DPH

Maximální hmotnost jednoho balíku je 10 kg. V případě překročení maximální hmotnosti, bude nutno zásilku rozčlenit do více balíků, a tak bude upravena i cena zásilky dle ceníku České pošty.

 

Uplatnění slevového kódu:

Slevový kód odpočítává cenu ze zboží, které není v akci. Zboží v akci je dále počítáno za jeho uvedenou cenu.

Doprava zdarma při objednávce nad 5000 Kč je v rámci kupónu a vztahuje se na celý nákup i s produkty v akci.

Při vyzvednutí zásilky bude po příjemci požadováno předložení originálu dokladu totožnosti – OP, ŘP nebo cestovní pas pro ověření plnoletosti příjemce v případě, že zásilka obsahuje alkoholické nápoje.

Super Drinks © 2019