Blog

Jak vybrat tu nejlepší whisky

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Chcete udělat radost svým blízkým láhví dobré whisky, nebo sháníte kvalitní alkohol pro sebe? Poradíme vám, jak koupit tu nejlepší whisky a neztratit se v záplavě krásných láhví!

Při koupi whisky nesledujte jen design lahve

V současné době je na trhu opravdu nepřeberné množství kvalitních i méně kvalitních whisky. Milovníci přesně vědí, která z nich je ta nejlepší a která bude chutnat jejich přátelům. Ti méně zkušení pak potřebují dobré rady, díky kterým se ve světě whisky neztratí.

Je poměrně složité vybrat tu pravou lahev, když nejste znalci v oboru. Rozhodně nedávejte na první dojem, tedy vzhledu lahve. Jak si v přeplněných regálech a nabídce internetu vybrat zaručeně ten nejlepší nápoj a neutratit zbytečné peníze za nekvalitní whisky?

Při výběru kvalitní whisky neexperimentujte

Pokud nejste vášnivými degustátory a neradi experimentujete, vsaďte na kvalitu. Námi osvědčená whisky, která je vyráběna klasickým způsobem, je například Amrut Kadhambam nebo Trebitsch Double Aging Porto.

Vyzkoušejte novinky

Milujete experimenty a rádi sobě nebo svým blízkým dopřejete něco nového? Pak se nebojte vybrat z nabídky nových whisky. V posledních letech vznikají nové nápoje, které současnému trhu nabízejí vysokou kvalitu a potěší chuťové buňky nejednoho milovníka whisky. Jednou takovou je například Dalmore 15yo, která potěší i ty nejnáročnější znalce.

Whisky pro opravdové znalce

Řadíte se mezi opravdové znalce a milovníky whisky, kteří vědí, co jim chutná a spokojí se výhradně s tím nejlepším? Pak sáhněte po skutečně výjimečném produktu, špičkové kvalitě a nádherné barvě. Neopakovatelný zážitek z luxusní whisky a nádhernou lahev jistě s pýchou vystavíte ve svém baru a budete se k ní rádi vracet při zvláštních příležitostech. K opravdovým klenotům patří například Talisker 57 North,  Glenlivet Founders Reserve nebo Ardbeg Uigeadail.

I v supermarketu najdete kvalitní whisky

V supermarketech můžete také narazit na “lahodný” nápoj, který se vejde do 200 korun. Chuť však této whisky jen málokdy připomíná to, jak má správná a kvalitní whisky vůbec chutnat. Často se o whisky ani nejedná, ačkoliv je na etiketě štítek s jinými informacemi. Proto doporučujeme raději zjistit všechny informace, než takovou láhev koupíte. Pokud si nevíte rady s výběrem kvalitní whisky, obraťte se na nás prostřednictvím facebooku a my vám rádi s výběrem kvalitní whisky poradíme!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.