GinSin 12 Botanics 0% 0,7l

Nealkoholické destiláty

Jakože alkohol bez alkoholu? Čtete dobře, nealkoholické destiláty jsou populární destilované nápoje, ovšem zcela bez alkoholu. Jde o dokonalou volbu pro řidiče. Pokud dostanete před jízdou chuť na alkohol, jednoduše si dáte nealkoholický destilát. Nealkoholické destiláty jsou velmi populární do celé škály koktejlů a samozřejmě je velkou výhodou skutečnost, že můžete pít tyto nápoje celý večer aniž by se vám zamotala hlava a bez toho, abyste se ráno probudili s opicí. Nealkoholických destilátů se bát rozhodně nemusíte, chutnají skvěle a pravděpodobně byste napoprvé vůbec nepoznali, že tam žádný alkohol není.

Cena

 

Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • GinSin 12 Botanics 0% 0,7l

  Firma  Industrias Espadafor vyrabí  nápoje ve známém regionu Španělska: Andalusii. Začali jako specialisté na vína, ale před 40 lety se zakladatel Juan Espadafor rozhodl pro zásadní změny a vsadil na nealkoholické destiláty. A posléze vytvořil řadu nealko Ginů GinSin.  s 12 bylinami, jako jsou například koriandr, pomerančový květ, ibišek, citron, skořice a levandule. GinSin  je vynikajícím osvěžením ve spojení  a to ideálně s kvalitními toniky.

  Čtěte více 209,00 
 • GinSin Tangerine 0% 0,7l

  Firma  Industrias Espadafor vyrabí  nápoje ve známém regionu Španělska: Andalusii. Začali jako specialisté na vína, ale před 40 lety se zakladatel Juan Espadafor rozhodl pro zásadní změny a vsadil na nealkoholické destiláty. A posléze vytvořil řadu nealko Ginů GinSin. GinSin Tangerine je nealkoholický gin s čerstvou chutí mandarinek. Má živou ovocnou chuť a je vynikajícím osvěžením ve spojení  a to ideálně s kvalitními toniky.

  Čtěte více 209,00 
 • GinSin Strawberry 0% 0,7l

  Firma  Industrias Espadafor vyrabí  nápoje v nejznámějším regionu Španělska: Andalusii. Začali jako specialisté na vína, ale před 40 lety se zakladatel Juan Espadafor rozhodl pro pár zásadních změn. Rozhodl se totiž zaměřit na budoucnost a vsadil na nealkoholické destiláty. A Vytvořil řadu nealko Ginů GinSin Strawberry je nealkoholický gin s čerstvou chutí jahod. Má živou ovocnou chuť a je vynikajícím osvěžením ve spojení ideálně s prémiovými toniky.

  Čtěte více 209,00