El Dorado Port Mourant 1999 61,4% 0,7l

61,4


Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/superdrinks.shopice.cz/www/wp-content/themes/megashop-coffee/functions.php on line 520

Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/superdrinks.shopice.cz/www/wp-content/themes/megashop-coffee/functions.php on line 520
show blocks helper

Cena

Zobrazen jediný výsledek

  • El Dorado Port Mourant 1999 61,4% 0,7l

    Rum Port Mourant 1999 má hlubokou zlatě jantarovou barvu, intenzivní zemité a kořeněné aroma, s tóny zralých pečených jablek a koření jako skořice, vanilka v pozadí s tóny ořechů, mandlí, lékořice s vyváženými tóny kandovaných pomerančů. V chuti je aromatický a suchý s tóny lískových oříšků, dřeva, sladkého koření a kandovaných citrusových plodů.
    Rare Collection je limitovanou sbírkou vzácných, značkových, vyzrálých rumů El Dorado z jihoamerické Guyany, které jsou lahvovány v sudové síle, nemíchané a nefiltrované za studena. Tato kolekce potěší všechny ostřílené znalce rumů.
    Destilace: Port Mourant Rum byl destilován kotlíkovou destilací v roce 1999, plněn do láhví v sudové síle 61,4% v roce 2015. Tento unikátní rum zraje v sudech po bourbonu v tropických podmínkách ve sklepích společnosti více jak 15 let. Plnění do lahví probíhá v Guyaně v sudové síle, bez filtrace za studena s cílem zachovat jedinečný chuťový profil.

    Čtěte více This product has been discontinued.