Blog

Proč je gin bez alkoholu stále populárnější?

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Nealkoholické giny jsou oblíbené zejména u mladších lidí, mezi nimiž roste trend abstinovat úplně nebo pít s mírou. Pokud řídíte, jste těhotná, snažíte se omezit pití nebo je váš důvod i jiný, nemusíte sušit ústa a ošidit se o botanickou příchuť v koktejlu nebo toniku.

GinSin destilát je skvělý způsob, jak si vychutnat chuť mandarinek či jahod. Tato edice je pokřtěna v regionu Španělska, konkrétně v Andalusii. GinSin má výbornou ovocnou živou chuť. Duch jalovce v původní alkoholické verzi je tedy potlačen o ovocnou složku, která je vzpruhou po vašem dlouhém pracovním dni. Ničemu to však nevadí, naopak vás překvapí svými autentickými složkami. Jako byste se právě zakousli do čerstvé jahody nebo mandarinky.

Jak pít gin bez alkoholu?

Tyto nápoje jsou vyvinuty řemeslnými palírnami na výrobu ginu. Jsou produkovány se stejným důrazem, jako by se vyráběla alkoholická verze. Někteří mohou namítat, že termín „nealkoholický gin“ je sice oxymoron, protože podle přísné definice je gin alkoholický. Jenže třeba takový GinSin Strawberry vyvrací všechny představy a je tu v plné síle a připraven vás osvěžit…a má výhodu. Druhý den vás nebude bolet hlava, protože neobsahuje alkohol.

Dost často se pije v kombinaci s tonikem nebo v koktejlu, jak jsme již korespondovali na začátku.

Tyto bezalkoholové giny znamenají, že se můžete napít a nemít obavu. Stále máte možnost se bavit v baru a necítit se trapně, aniž byste se vyhýbali odpovědnosti řidiče.

Cena úzce koresponduje s kvalitou

I když je poměrně drahý, oproti jiným nápojům, litovat jistě nebudete. Pokud si uvědomíte, že se jeho proces technologie, řídí standardy, jako by se vyráběl gin s alkoholem – je jasné, že si připlatíte. Jeho luxusní prvotřídní suroviny za to však stojí.

Zdroj: craftginclub.co.uk

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.