Reklamace

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Reklamace a záruka

  1. Portál SuperDrinks je v souladu se zákony ČR, a tedy garantuje práva svých zákazníků na reklamace ve lhůtách, které jsou stanoveny zákonem. Řídí se příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a Zákonem na ochranu spotřebitele.
  2. Kupující je povinen zboží při převzetí zkontrolovat a při případné závadě (zboží je poškozeno, nebo obsah není kompletní) bude sepsán o zjištěné závadě protokol přímo s přepravcem a zboží bude odesláno zpět prodejci. Pokud k této situaci dojde, tak prosím neprodleně kontaktujte portál SuperDrinks, ten zajistí, aby Vám bylo zasláno nové zboží, nebo se poskytne jiné možné řešení k Vaši spokojenosti. Na shledání závady bez přítomnosti přepravce, nebude brán zřetel.
  3. Po převzetí zkontrolovaného zboží od přepravce portál SuperDrinks již neručí za škody, které jsou způsobeny nevhodným zacházením, nebo špatně zvolenou formou skladování, ze strany kupujícího. V případě reklamace neprodleně kontaktujte portál SuperDrinks.

Vrácení zboží, odstoupení od smlouvy

  1. Portál SuperDrinks poskytuje možnost vrácení zboží, a to v souladu s reklamačním řádem a zákonem č. 367/2000Sb, kdy má kupující právo vrátit zboží ve 14 denní lhůtě, a to bez uvedení důvodu. Toto ustanovení se týká zaslaného zboží, nikoliv však zboží, které bylo zakoupeno osobním odběrem v naší kamenné prodejně. Pro odstoupení od smlouvy je nutné dodržet níže uvedený postup:

Podat písemnou žádost o odstoupení od smlouvy, ve které je nezbytné uvést číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu, nebo adresu pro zpětné zaslané částky za vrácené zboží.Vrácené zboží musí být nepoškozené, nepoužité a v původním obalu s přiloženým originálním dokladu o jeho koupi. Zboží je nutné vždy zabezpečit tak, aby nemohlo během dopravy být jakkoliv poškozeno.Zboží nelze zaslat zpět formou dobírky.V souladu s ustanovením § 1832 OZ odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu podnikatel bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem.

– Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy ke stažení zde

Portál SuperDrinks do 30 dnů od data vrácení zboží kontaktuje kupujícího a sdělí vyrozumění, zda bylo žádosti vyhověno.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.